Młodziki Młodsze prowadzone przez Dawida Tomanka zremisowały na wyjeździe z LKS NAPRZÓD ŻERNICA.

Bramki:
Mączyński

Skład: Sacharzewski,Wełyczko,Broja,Szulc©️,Margielewski,Kadłubiec,Łydka,Lichota,Grendysz,Roesner,Kudla,
Wełyczko,Malicki, Mączyński

Komentarz: Drużyna cały czas sie rozwija. Prowadziliśmy grę w 1 połowie, a w drugiej goście przez większości czasu. Gospodarze mieli 2 karne jeden obronił nasz bramkarz drugi był niecelny. Jesteśmy coraz bliżej zwyciestwa. Remis sprawiedliwy.

Swój mecz rozegrali Młodziki Starsze, a przeciwnikiem była drużyna APN II KNURÓW.

ŁTS ŁABĘDY 6:4 APN II KNURÓW

Bramki:
Majek Patryk x5
Henkiel Remigiusz

Komentarz Trenera:
Gratulacje dla zawodników, którzy pomimo braku zmian potrafili pewnie wygrać i przez większą cześć meczu kontrolować przebieg tego spotkania. Zawodnicy bardzo dobrze wyglądali fizycznie na tle przeciwnika, stwarzali sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych co potwierdza ilość strzelonych goli-6, a przy lepiej skuteczności wynik mógł być o niebo lepszy o czym sami zawodnicy dobrze zdają sobie sprawę. Cieszy fakt ze jesteśmy w stanie w jakimś już stopniu przełożyć to co trenujemy na treningach na mecz.

25.09.2020r.

Nasi Trampkarze Młodsi rozegrali w tym tygodniu dwa spotkania i w obu musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej.

ŁTS ŁABĘDY 2:7  SPARTA ZABRZE
Bryan Płoński
Maziarz Jakub

Carbo Gliwice 3:0  ŁTS ŁABĘDY

26.09.2020r.
W 11. kolejce pokonujemy MKSR Czarni Pyskowice.

1 Szymon Śmieja

Rozgrywki ligowe w formie turniejowej rozpoczęły Żaki Starsze prowadzone przez Trenera Tomasza Pawlika i Asystenta Kamila Pawlika, który dzisiaj wcielił się w sędziego głównego całego turnieju. Pierwszy mini turniej rozegraliśmy na własnym boisku przy Fiołkowej 26. W pierwszym meczu pokonujemy Sośnicę 5:0. W drugim remisujemy z APG 2:2, prowadząc 2:0 do przerwy.

Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników, ale również rodziców, którzy zawsze wspierają swoje pociechy. Bramki w naszym wykonaniu padały po ładnych drużynowych akcjach, co zdecydowanie mogło się podobać kibicom zgromadzonym na trybunach.

Skład ŁTS'u:
Miłosz S. - Szymon B. - Stanisław L. ©️ - Wojciech Ch. - Wojciech M. - Tymek R. - Szymon B. - Michał G. - Filip H. - Mateusz M.

27.09.2020r

W końcu pierwsze zwycięstwo odnoszą Nasi Juniorzy. Przywozimy 3 punkty z Ożarowic po meczu z miejscowym Piastem.