21.09.2020r.

Młodziki Młodsze prowadzone przez Dawida Tomanka zremisowały na wyjeździe z LKS NAPRZÓD ŻERNICA.

LKS NAPRZÓD ŻERNICA 1:1 ŁTS ŁABĘDY

Bramki:
Mączyński

Skład: Sacharzewski,Wełyczko,Broja,Szulc©️,Margielewski,Kadłubiec,Łydka,Lichota,Grendysz,Roesner,Kudla,
Wełyczko,Malicki, Mączyński

Komentarz: Drużyna cały czas sie rozwija. Prowadziliśmy grę w 1 połowie, a w drugiej goście przez większości czasu. Gospodarze mieli 2 karne jeden obronił nasz bramkarz drugi był niecelny. Jesteśmy coraz bliżej zwyciestwa. Remis sprawiedliwy.


21.09.2020r.

Swój mecz rozegrali Młodziki Starsze, a przeciwnikiem była drużyna APN II KNURÓW.

ŁTS ŁABĘDY 6:4 APN II KNURÓW

Bramki:
Majek Patryk x5
Henkiel Remigiusz

Komentarz Trenera:
Gratulacje dla zawodników, którzy pomimo braku zmian potrafili pewnie wygrać i przez większą cześć meczu kontrolować przebieg tego spotkania. Zawodnicy bardzo dobrze wyglądali fizycznie na tle przeciwnika, stwarzali sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych co potwierdza ilość strzelonych goli-6, a przy lepiej skuteczności wynik mógł być o niebo lepszy o czym sami zawodnicy dobrze zdają sobie sprawę. Cieszy fakt ze jesteśmy w stanie w jakimś już stopniu przełożyć to co trenujemy na treningach na mecz.

25.09.2020r.

Nasi Trampkarze Młodsi rozegrali w tym tygodniu dwa spotkania i w obu musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej.

ŁTS ŁABĘDY 2:7  SPARTA ZABRZE
Bryan Płoński
Maziarz Jakub

Carbo Gliwice 3:0  ŁTS ŁABĘDY

 

26.09.2020r.
W 11. kolejce pokonujemy MKSR Czarni Pyskowice.

MKSR Czarni Pyskowice 0:5 ŁTS ŁABĘDY
Bramki:
Sławomir Kantor
Marcin Kafanke
Kamil Papis x2
Rafał Adamczyk

Skład podstawowy:

17 Marcin Rochowicz
 
16 Dawid Majerowski (82')
 
21 Tomasz Kasprzik
 
29 Marcin Kafanke (77')
 
5 Szymon Ignacek
 
6 Jan Goryczka
 
4 Piotr Gogolok
 
7 Adam Bielec
 
3 Rafał Adamczyk
 
20 Sławomir Kantor
 
15 Kamil Papis (75')


Skład rezerwowy:
 
18 Piotr Sigmundzik
 
11 Rafał Perczyński (82')
 
9 Stanisław Obermajer (75')
 
10 Łukasz Magiera (82')
 
14 Mariusz Kwaśniok (77')
 
13 Tomasz Gajowczyk
 
1 Szymon Śmieja


26.09.2020r.

Rozgrywki ligowe w formie turniejowej rozpoczęły Żaki Starsze prowadzone przez Trenera Tomasza Pawlika i Asystenta Kamila Pawlika, który dzisiaj wcielił się w sędziego głównego całego turnieju. Pierwszy mini turniej rozegraliśmy na własnym boisku przy Fiołkowej 26. W pierwszym meczu pokonujemy Sośnicę 5:0. W drugim remisujemy z APG 2:2, prowadząc 2:0 do przerwy.

Komentarz Trenera:
Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników, ale również rodziców, którzy zawsze wspierają swoje pociechy. Bramki w naszym wykonaniu padały po ładnych drużynowych akcjach, co zdecydowanie mogło się podobać kibicom zgromadzonym na trybunach.

Wyniki całego Mini Turnieju:

ŁTS Łabędy 5:0  KS Sośnica Gliwice
Stasiu L x2
Michał G
Mateusz M.
Szymon B.

KS Sośnica Gliwice 2:12 AP Gliwice

ŁTS Łabędy 2:2  AP Gliwice
Stasiu L x2

Skład ŁTS'u:
Miłosz S. - Szymon B. - Stanisław L. ©️ - Wojciech Ch. - Wojciech M. - Tymek R. - Szymon B. - Michał G. - Filip H. - Mateusz M.

 


27.09.2020r

W końcu pierwsze zwycięstwo odnoszą Nasi Juniorzy. Przywozimy 3 punkty z Ożarowic po meczu z miejscowym Piastem.

Komentarz Trenera: Tomka Kasprzika:
Bardzo cieszy pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w lidze, nie dla samych 3 punktów, a dlatego by chłopacy uwierzyli, że to czego się uczymy, czyli prowadzenie gry, cierpliwość w budowaniu akcji i chęć gry piłką ma sens, a także jest to słuszna droga w ich rozwoju. Bardzo poprawiła się nasza gra w obronie i tu muszę pochwalić chłopaków, że po zaledwie dwóch treningach poświęconych temu zagadnieniu, widać efekty. Dwie bramki tracimy po indywidualnych błędach( a w zasadzie sami je sobie strzelamy),których w piłce nożnej jest wiele a nie po złym ustawieniu defensywy czy błędach taktycznych. Na duży plus należy również zaliczyć występy naszych „Kajtków” z roczników 2005 i 2006, którzy wyszli dziś od pierwszej minuty i wszyscy zagrali dobry mecz, szczególnie brawa dla naszego „Krzykacza” Pawła Urbańczyka, którego spokojnie można wytypować jako „Man of the match” dzisiejszych zawodów. Nie popadamy w samozachwyt, słabo wygląda nasza finalizacja sytuacji bramkowych jak i same tworzenie ich gdy znajdziemy się już na 30/40 metrze przed bramką na połowie przeciwnika, będziemy jednak pracować nad tym w dwóch najbliższych tygodniach i jeżeli drużyna zareaguje na te treningi tak jak ostatnio na to co ćwiczyliśmy, jestem spokojny, że już w następnym meczu za 2 tygodnie(za tydzień przerwa z powodu wycofania się z ligi drużyny Przyszłości Ciochowice), będzie widać duży postęp w naszej grze pod bramką przeciwnika. I choć wynik nie jest najważniejszy, brawo drużyna!!!💪


PIAST OŻAROWICE 2:3  ŁTS ŁABĘDY
Bramki:

55’ Urbańczyk Paweł
75’ Pardyła Paweł
90’ Obermajer Stanisław

Dziś zagraliśmy w składzie:
1. Śmieja Szymon
15. Jaszczyszyn Gracjan
24. Musioł Kacper
19. Czauderna Michał,
5. Cyran Kuba
4. Opiło Rafał 🔄 46’ 7. Muszyński Bartosz
20. Nowotarski Mateusz
16. Napierała Adrian 🔄 56’ 9. Pardyła Paweł
10. Klimas Konrad ©️
17. Chomiak Patryk 🔄 46’ 11. Obermajer Stanisław
8. Urbańczyk Paweł

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: