Oficjalny Serwis Klubu

Zarząd Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego "ŁABĘDY" informuje, że decyzją Prezydenta Miasta Gliwice Pana Adama Neumanna z dnia 16.01.2020 roku otrzymał dotację w wysokości 35.000,00 zł na realizację zadania publicznego "Wzrost poziomu sportowegow dyscyplinie piłka nożna" Całość dotacji zgodnie z zasadami przyznawania pomocy zostanie spożytkowana przez ŁTS na pokrycie kosztów związanych ze szkoleniem sportowym dzieci i młodzieży.

 

Pragniemy złożyć na ręce Prezydenta Miasta Gliwice Pana Adama Neumanna oraz Samorządowców podziękowania za przyznaną pomoc. Należy podkreślić, że kwota dotacji w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku wzrosła o 10.000,00 zł i jest to dla nas potwierdzenie, że obietnice wyborcze Pana Prezydenta faktycznie zostają wdrażane w życie.

Ufamy, że udzielona pomoc jest zaledwie początkiem długoletniego planu mającego na celu wzrost poziomu sportowego zawodników mniejszych gliwickich klubów sportowych a nakłady finansowe Miasta Gliwice na lokalne drużyny sportowe będą sukcesywnie zwiększane. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: