Oficjalny Serwis Klubu

Za nami już V edycja Świątecznego Turnieju piłki halowej o Puchar Zarządu ŁTS Łabędy pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Gliwice. W tym roku rywalizowało osiem drużyn: ŁTS Łabędy, Concordia Knurów, Górnik Zabrze, UKS Ruch Radzionków, AP Gliwice, Futsal Akademia Pyskowice, KS 94 Rachowice, MKS Zaborze.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A znalazły się: ŁTS Łabedy, AP Gliwice, KS 94 Rachowice, Górnik Zabrze. W grupie B: Concordia Knurów, Ruch Radzionków, FA Pyskowice, Zaborze Zabrze. W pierwszym meczu półfinałowym spotkały się drużyny z Radzionkowa oraz Zabrza (Górnik), górą w tym spotkaniu okazały się ''młode'' Cidry, które rozgromiły Górnika aż 5:0!. W drugim spotkaniu półfinałowym Concordia Knurów mierzyła się z KS 94 Rachowice. Po 15 minutach wynik był nie rozstrzygnięty i potrzebne były rzuty karne, w których lepsi okazali się młodzi zawodnicy Concordii, wygrywając 2:1.

 

W wielkim finale spotkały się ekipy Concordii Knurów oraz Ruchu Radzionków. Na uwagę zasługuje fakt, że podopieczni trenera Adama Dyrdy jako jedyny zespół nie stracili ani jednej bramki, tak w fazie grupowej, jak i pucharowej. Po zaciętym pojedynku lepsi okazali się piłkarze z Radzionkowa,wygrywając 1:0.

Kamil Kaczmarek (KS 94 Rachowice) został najlepszym strzelcem turnieju.

Dawid Krzan (Concordia Knurów) został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

Bartosz Przypaliński (Ruch Radzionków) został wybrany najlepszym bramkarzem.

PEŁNA GALERIA TURNIEJU

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: