Wysoka porażką 9:0 (4:0) zakończyliśmy ligowe zmagania. W spotkaniu kończącym piłkarska jesień terminarz skierował nas na Ostropę, gdzie swoje mecze rozgrywają rezerwy mistrza Polski.

Niestety nie takiego zakończenia chcieli kibice jak i sami zawodnicy. Nasz przeciwnik okazał się za mocny (przy pomocy zawodników z I drużyny). Po pierwszych 45 minutach gospodarze prowadzili 4:0. W drugiej części spotkania dołożyli pięć bramek.

Komentarz trenera Werońskiego po sobotnim meczu z Piastem

W meczu z Piastem niestety, nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki, w tym meczu byli poza naszym zasięgiem , lecz na pewno mogliśmy przegrać w niższych rozmiarach, lecz popełniliśmy sporo błędów i mieliśmy duże kłopoty w kryciu szybkich i ruchliwych zawodników Piasta. Jedno co możemy obiecać to, że wyciągniemy z tej lekcji wnioski. Zawodnikom dziękuje za dobra grę przez cała jesienną rundę.

Skład ŁTS Łabędy

Kasprzik - Adamczyk, Gogolok, Goryczka, Ignacek, Kwaśniewski (74' Wyciślik), Kucza (63' Wojtaszek), Kantor (K) (81' Paciorek), Bielec (67' Kwaśniok), Pająk (46' Sigmundzik), Majerowski (46' Magiera).

Strzelcy bramek.

Michał Zachciał 4' ,Daniel Aquino Pintos 16' ,Łukasz Krakowczyk 22' ,Łukasz Krakowczyk 28' ,Wiktor Preuss 44' ,Denis Gojko 67' ,Remigiusz Borkała 70' ,Łukasz Krakowczyk 86'

PEŁNA GALERIA

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: