Oficjalny Serwis Klubu

ŁTS Łabędy 4:1 Silesia Miechowice.

Nasi Juniorzy w swoim ostatnim meczu w tej rundzie dokonują, tego czego nie udało się dokonać wczoraj seniorom i po dość niemrawym początku, wygrywają u Siebie z Silesią Miechowice 4:1 po bramkach Stanisława Obermajera x3 i Bartosza Muszyńskiego.

Pierwsze 20 minut meczu nie było dobre w naszym wykonaniu i dość szybko przegrywaliśmy 1:0.

Potem jednak, chłopaki rozegrali się, wszystko zaczęło funkcjonować tak jak powinno i kończymy mecz zwycięstwem, które daje nam niestety dopiero 4 lokatę na koniec rundy. Podsumowując ją, było bardzo dużo fajnych momentów w naszej grze, jeżeli chodzi o treningi, podobała mi się frekwencja, która zaczęła zwyżkować i zaangażowanie chłopaków na treningach jak i meczach. Zdarzały się oczywiście słabsze chwile i mecze. Nie chcemy jednak tego rozpamiętywać, się na samych pozytywnych aspektach. Bardzo dziękuje zawodnikom jak i rodzicom za wkład w „życie drużyny”. Zaczynamy teraz treningi na hali i odpoczywamy od zmagań ligowych.

 

W dzisiejszym meczu Juniorzy zagrali w składzie: Śmieja Szymon(70’Koprowicz Bartosz) - Pach Michał(46’Dybczak Patryk), Muszyński Bartosz, Cyran Kuba, Czauderna Michał(65’Napierała Adrian 80’cz.k.[2 żółte]) - Smuga Adam(55’Stempień Mateusz), Frączyk Jakub(55’Bednarek Mikołaj), Klimas Konrad(KPT), Urbańczyk Paweł(46’Polok Marcel)- Obermajer Stanisław, Jendrysik Kacper(46’Pardyła Paweł).

PEŁNA GALERIA

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: