Oficjalny Serwis Klubu

Dziś Juniorzy ŁTS odnieśli drugie z kolei zwycięstwo w IV lidze juniorów młodszych. Pokonując u siebie zespół Korona Bargłówka 14:0 i po 3 kolejkach (my rozegraliśmy 2 mecze) zasiadły w fotelu lidera.

Bramki dla Naszej drużyny zdobywali: Stanisław Obermajer x4, Konrad Klimas x4, Kacper Jendrysik x3 i po jednej Jakub Frączyk, Paweł Pardyła i Kuba Cyran.

Zagraliśmy w składzie: 1.Śmieja Szymon - 9.Musioł Kacper, 2.Cyran Kuba, 19.Czauderna Michał(50’ 4.Urbańczyk Paweł) - 20.Dybczak Patryk(46’ 3.Polok Marcel), 10.Klimas Konrad, 8.Nowotarski Mateusz, 17.Frączyk Jakub(46’ 15.Pardyła Paweł), 18.Stempień Mateusz(46’ 14.Smuga Adam) - 11.Obermajer Stanisław, 5.Jendrysik Kacper(55’ 6.Drozd Mateusz).

Komentarz trenera Tomasza Kasprzika.

Nie ma co się rozpisywać na temat dzisiejszego meczu , zwycięstwo 14:0 i radość po nim. Teraz trenujemy dalej i czekamy już na następny mecz,który odbędzie się za 2 tygodnie u siebie z Szombierkami Bytom, ponieważ za tydzień mamy pauzę z powodu nieparzystej liczby drużyny. Jestem z chłopaków zadowolony i mam nadzieje ,że po dwóch zwycięstwach nie spoczniemy na laurach !

GALERIA

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: