Niestety z wyjazdu do Miasteczka Śląskiego wracamy bez punktów. Z pojedynku, w którym bardzo mało było sytuacji bramkowych z jednej jak i drugiej strony zwycięsko wychodzi drużyna gospodarzy. Wydawać by się mogło, że ŁTS był dzisiaj lepszą drużyną i to My prowadziliśmy grę, jednak nie przekładało się to na sytuacje strzeleckie, co doprowadziło do zerowego dobytku bramkowego na koniec spotkania.

Szkoda szczególnie dwóch groźnych strzałów z dystansu w wykonaniu Rafała Kuczy z pierwszej połowy i Jana Goryczki z drugiej , które minimalnie minęły bramkę przeciwnika, a które były tak groźne, że gdyby leciały w światło bramki, bramkarz raczej nie miałby nic do powodzenia, jak i sytuacji Rafała Adamczyka , który znalazł się sam na sam z bramkarzem w drugiej połowie , po tym gdy został przesunięty przez trenera do ataku , w drugiej części drugiej połowy. Drużyna gospodarzy, natomiast miała tylko 2 sytuacje w meczu. Po jednej z nich, bramkę zdobył napastnik Odry, który przy wydatnej pomocy Tomka Kasprzika, który minął się z piłką na 20 metrze, nie miał problemu z umieszczeniem jej do pustej bramki. Mimo gry w przewadze po czerwonej kartce dla zawodnika gospodarzy, lepszej gry naszego zespołu, prowadzenia gry, i zamknięcia przeciwnika na ich połowie (przede wszystkim po 60 minucie meczu) nie udaje nam się zdobyć żadnej bramki, co przy 1 strzelonej gospodarzy daje porażkę w wyjazdowym meczu 1:0 i powrót do domu w smutnych humorach.

Skład ŁTS Łabędy
Kasprzik - Goryczka, Pająk, Gogolok, Adamczyk, Ignacek, Kwaśniewski (83' Wyciślik), Kantor, Majerowski (75' Magiera), Dłubała (64' Perczyński), Kucza (75' Kwaśniok).

Komentarz Tomka Kasprzika

Bardzo szkoda dzisiejszego meczu. Byliśmy zespołem lepszym , nie potrafiliśmy tego jednak udokumentować i skończyło się to naszą przegraną. Wynik ten jednak muszę wziąć na swoją klatę ,po moim juniorskim błędzie , straciliśmy jedyną bramkę w tym meczu. Potem staraliśmy się to odrobić co Nam się jednak nie udało i musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Nie zawsze jednak wygrywa lepsza drużyna, i tak było tym razem.

GALERIA

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: