Oficjalny Serwis Klubu

W związku z wyborem Nowych Władz Stowarzyszenia, Zarząd ŁTS Łabędy zwraca się z prośbą do wszystkich obecnych członków Stowarzyszenia o ponowne wypełnienie deklaracji o chęci pozostania w naszych szeregach.

Jednocześnie zostanie wydana nowa legitymacja członkowska. Opłata miesięczna to nadal 10zł. Uprawiania ona do bezpłatnego wstępu na mecze ŁTS Łabędy rozgrywanych przy Fiołkowej, a także daje realny wpływ w sprawach funkcjonowania naszego klubu poprzez prawo głosu na Walnych Zgromadzeniach.

Jednocześnie Zarząd ŁTS informuje, iż wszystkie zaległości w składkach członkowskich zostają anulowane, a więc każdy kto zdecyduje się pozostać w gronie Stowarzyszenia ŁTS Łabędy może rozpocząć współpracę na nowo.

Zachęcamy również wszystkich dotychczas niezrzeszonych kibiców ŁTS do wstępowania w szeregi Stowarzyszenia. Wspólnie budujmy Nasz Klub. Możliwość podpisania deklaracji na każdym domowym spotkaniu przy Fiołkowej, a także kontaktując się z Michałem Wojtowicz - 500 250 638.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Patronat medialny:
Nasze logo: