Oficjalny Serwis Klubu

W nocy z poniedziałku na wtorek w wieku 57 lat zmarł nagle Eugeniusz Wyląg.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek o godzinie 11.00 w kościele parafii pod wezwaniem Michała Archanioła w Bytomiu-Suchej Górze.

W ŁTS Łabędy- występował  czasie służby wojskowej, którą odbywał w Gliwicach. Grał w meczach o mistrzostwo IV ligi w sezonach 1985/86 oraz 1986/87.

 

Wychowanek Polonii Bytom. W przeszłości zawodnik m.in. Ruchu Radzionków, Górnika MK Katowice, ŁTS-u Łabędy czy Odry Miasteczko. W 2000 roku rozpoczął pracę trenerską z młodzieżą w Ruchu Radzionków. 2,5 roku był asystentem I trenera, a sam III-ligowy wtedy Ruch prowadził przez pół roku. Później był LKS Bestwina, Andaluzja Brzozowice, Polonii Bytom, gdzie przez trzy lata był trenerem drużyny występującej w Młodej Ekstraklasie, a później  trenerem rezerw Polonii. do 2012. Od czerwca 2012 trener Silesii Miechowice. Posiadał uprawnienia trenerskie UEFA A, uprawniające do prowadzenie zespołu na poziomie II ligi.  Był także sędzią. Miał za sobą przeprowadzonych ponad 1000 spotkań. Jako sędzia główny prowadził spotkania w ówczesnej I lidze.

 

Jeszcze nie tak dawno obecny był podczas sparingu ŁTS – Silesia. Prywatnie dobry przyjaciel trenera Jerzego Werońskiego.

 

Rodzinie zmarłego Zarząd ŁTS Łabędy składa najserdeczniejsze wyrazy współczucia.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Patronat medialny:
Nasze logo: