Już jutro przy Fiolkowej łabędzianie zmierzą się z Carbo Gliwice. Dotychczas po dwóch meczach ŁTS ma komplet punktów,  miejmy nadzieję,  że i tym razem 3 pkt zostaną w Łabędach :)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: