Już we środę łabędzianie pojadą do Zabrza na mecz z miejscowym Spolem. Mamy nadzieję, że po pierwszej ligowej wygranej ŁTS znowu sięgnie po 3 pkt :)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: