We wczorajszym ostatnim już sparingu przed rundą jesienną podobpieczni Jerzego Werońskiego przegrali 1:2 z Górnikiem Bobrowniki.
Pierwsi prowadzenie objęli goście, ale tuż przed przerwą łabędzianie wyrównali na 1:1. Zwycięska bramka padła w drugiej części spotkania.