We wczorajszym ostatnim już sparingu przed rundą jesienną podobpieczni Jerzego Werońskiego przegrali 1:2 z Górnikiem Bobrowniki.
Pierwsi prowadzenie objęli goście, ale tuż przed przerwą łabędzianie wyrównali na 1:1. Zwycięska bramka padła w drugiej części spotkania.

Galeria w wyższej rozdzielczości.
Foto: Blog podróżniczy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: