W ostatnią sobotę podopieczni Jerzego Werońskiego rozegrali u siebie pierwszy sparing, a przeciwnikiem łabędzian byli Czarni Pyskowice.
W ŁTS na meczu stawiło się 11 zawodników. Po pierwszej połowie łabędzianie prowadzili 3:0, a gra w ich wykonaniu była bardzo dobra.
Druga połowa to podwyższenie wyniku na 4:0, a potem utrata dwóch bramek. 

Co ciekawe za około dwa tygodnie zagramy z Czarnymi ponowny mecz, ale będzie to już w ramach pierwszej rundy Jatta Pucharu Polski.

W drużynie łabędzian po długiej nieobecności zagrał Tomek Kasprzik. Dodatkowo ŁTS wsparł Oleksandr Tkachuk (poprzedni klub: Avangard Pokrov).

Galeria w wyższej rozdzielczości:

Foto: Blog podróżniczy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: