W najbliższą sobotę o 15:30 przy Fiołkowej ŁTS Łabędy rozpocznie rundę wiosenną meczem z ostatnim w tabeli LKS Raszczyce.
Poprzedni mecz obu drużyn w Raszczycach zakończył się wygraną łabędzian 1:0. Najbliższe spotkanie będzie pierwszym oficjalnym nowego trenera ŁTS Jerzego Werońskiego.
Miejmy nadzieję, że łabędziane wejdą w tę rundę zwycięstwem i zespół rozpocznie wędrówkę w górę tabeli. 
Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków i kibiców.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: