Młodziki ŁTS prowadzone przez Rafała Adamczyka wzięły dzisiaj udział w turnieju APN CUP.
W pierwszym meczu pokonali KS Świerklany 1:0, a bramkę strzelił Rafał Opiło.
Drugi mecz to przegrana z APN I Knurów 2:5, a strzelcami bramek dla łabędzian byli Bartosz Zwoliński i Marcel Rosin.
W trzecim meczu (z Zameczkiem Czernica) remis 1:1 po bramce Rafała Opiło. Kończymy grupę na trzecim miejscu. Drugie miejsce przegrywamy przez gorszy stosunek bramek.
W walce o 5 miejsce ŁTS uległ AKS Chorzów 0:3.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: