Młodziki ŁTS uczestniczyły w V Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej U-13 pod patronatem Burmistrza Polkowic "Polkowice Football Cup 2017".
Oprócz łabędzian w turnieju udział wzięły drużyny KS Polkowice, MFK Trutnov, Chrobry Głogów, AP Reissa, AMICO Lubin, Eskadra Bolesławiec, ELPA Święciechowa, Górnik Wałbrzych oraz Czarni Żagań. Młodziki trafiły do grupy B, dwa mecze wygrały i padł jeden remis.
ŁTS Łabędy - Eskadra Bolesławiec 1:0
ŁTS Łabędy - Czarni Żagań 3:0
ŁTS Łabędy - Górnik Wałbrzych 0:0

W półfinale przegrali z KS Polkowice 1:3, a w meczu o trzecie miejsce z Górnikiem Wałbrzych w podstawowym czasie gry padł remis 1:1. Po rzutach karnych wygrał Górnik, a ŁTS Łabędy zajął ostatecznie 4 miejsce. Oprócz młodzików Rafała Adamczyka, drużynę wspomogło część trampkarzy z rocznika 2004 prowadzonych przez Tomka Kasprzika. Kadrę trenerską wspomagał Tomek Pawlik.
Transport oraz wpisowe łabędzian sponsorowała firma Proxima Security.
Gratulujemy wyniku :)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: