Dzisiaj piłkarze ŁTS Łabędy rozegrali swój ostatni sparing. Przeciwnikiem łabędzian była Przyszłość Ciochowice.
Mecz odbył się na boisku przy Fiołkowej i zakończył się wynikiem 2:0 dla ŁTS.
Pierwszą bramkę około 20 minuty zdobył Marcin Rochowicz, a niedługo później około 35 minuty drugą bramkę strzelił Adam Bielec.
W drugiej połowie nie udało się podwyższyć wyniku, pomimo przewagi gospodarzy.

Komentarz Adama Bielca:
Od początku mecz układał się po naszej myśli. Nie dopuszczaliśmy przeciwnika do naszej bramki i tworzyliśmy sobie dużo sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Udało nam się to w 20 minucie. Po tej bramce przejęliśmy inicjatywę w meczu, czego wynikiem było kolejne trafienie. Niestety pomimo kolejnych prób nie udało nam się podwyższyć wyniku.

W sumie łabędzianie zagrali pięć sparingów. Porównując to do przerwy letniej można uznać, że przerwa zimowa została wykorzystana maksymalnie na przygotowanie do wiosny.
Już za tydzień 18 marca nastąpi otwarcie rundy wiosennej. W pierwszym meczu ŁTS Łabędy podejmie u siebie z Sokół Łany Wielkie.

Foto: Marek Reichelt

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: