Młodziki prowadzone przez Rafała Adamczyka przegrały dzisiaj w sparingu z KS Sośnica 17:2.
Komentarz trenera:
Kolejny sparing, w którym poznaję swoich zawodników, próbuję różnych ustawień i różnych pozycji zawodników. Wynik nie jest zbyt dobry, ale w tej chwili to nie jest najważniejsze.
Przedstawiamy kilka zdjęć z tego spotkania.




