Młodziki prowadzone przez Rafała Adamczyka przegrały dzisiaj w sparingu z KS Sośnica 17:2.

Komentarz trenera:
Kolejny sparing, w którym poznaję swoich zawodników, próbuję różnych ustawień i różnych pozycji zawodników. Wynik nie jest zbyt dobry, ale w tej chwili to nie jest najważniejsze.


Przedstawiamy kilka zdjęć z tego spotkania.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: