Młodziki Tomka Pawlika wezmą udział w IV Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej U-13 "KGHM Zanam Polkowice Football Cup 2016", który odbędzie się w dniu 19.06.2016 w Polkowicach.
Patronem turnieju jest Burmistrz Polkowic - Wiesław Wabik a organizatorem turnieju Klub Sportowy Polkowice.
Podczas Turnieju Świątecznego w grudniu organizowanego przez ŁTS gościliśmy aż 2 drużyny z Polkowic.
W dotychczasowych turniejach grali: Lech Poznań, Warta Poznań, FK Nachod, MFK Trutnov, FK Sapi, Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Polonia-Stal Świdnica, Baszta Wałbrzych, Eskadra Bolesławiec, UKP Zielona Góra, UKS Czarni Żagań, AMICO Lubin, Lechia Dzierżoniów, Chrobry Głogów.
W 2013r. w turnieju zwyciężył Lech Poznań, w 2014 FK Nachod a w 2015 Zagłębie Lubin.




