W dniu dzisiejszym odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za rok 2015.
W trakcie zebrania prezes Edward Bubiłek złożył sprawozdanie obecnym członkom w imieniu zarządu z działalności sportowej oraz organizacyjnej, ponadto udzielono absolutorium obecnemu zarządowi za rok 2015 oraz powołana została nowa komisja rewizyjna w składzie:
Tomasz Pawlik (sekretarz), Grzegorz Jarawka (przewodniczący), Józef Zakrzewski, Grzegorz Gałajda.
Pod dyskusję została poddana kwestia cen biletów, ale ostatecznie podjęto decyzję o utrzymaniu kwoty 10zł.
Warto nadmienić, że członkowie klubu, którzy opłacają składki w kwocie 10zł miesięcznie wchodzą na mecz rozgrywany na Fiołkowej całkowicie za darmo. Średnio w miesiącu rozgrywane są 2 spotkania a w całym roku 2015.Podziękowano również samorządowi, sponsorom i wszystkim innym, którzy w większym bądź mniejszym stopniu wspierali stowarzyszenie. Specjalne podziękowania przekazano panu Karolowi Beckerowi, który przez całe dziesięciolecia był związany z Klubem ŁTS Łabędy.





