W najbliższą sobotę (2 kwietnia o 16:00) przy Fiołkowej ŁTS Łabędy podejmie trzeci w tabeli Dąb Gaszowice.
Dla Łabędzian to bardzo ważne spotkanie, ponieważ drużyna musi gonić Wilki Wilcza, które po 17 kolejce wróciły na fotel lidera.
Aktualnie ŁTS traci do Wilków 2 punkty, a wygrana z Gaszowicami pozwoliłaby na kontynuowanie walki o awans do 4 ligi.
Po dwóch kolejkach Dąb Gaszowice zajmuje 3 miejsce i od ŁTS dzielą go 3 punkty.
Poprzednie spotkanie obu drużyn podczas rundy jesiennej w Gaszowicach zakończyło się porażką Łabędzian 1:3.
W rundzie wiosennej każda z drużyn zagrała dotychczas po dwa mecze. Dąb Gaszowice oba zremisował (1:1 z LKS 1908 Nędza oraz 1:1 z Zuchem Orzepowice), natomiast ŁTS Łabędy zaliczył remis Rafako Racibórz i wygraną z KS 94 Rachowice.
Trzymamy kciuki za ŁTS i zapraszamy w sobotę na Fiołkową - start 16:00.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: