W dniu dzisiejszym Juniorzy prowadzeni przez Rafała Adamczyka zagrali sparing z Akademią Piłkarską Gliwice.
Spotkanie zakończyło się wygraną Łabędzian 5:1.
Bramki dla ŁTS strzelali Bartek Błachut (dwie), Rafał Majkowski, Paweł Pożarowszczyk i Kamil Wyciślik.
Bramkę dla AP Gliwice zdobył Kacper Zięba.
Serdecznie gratulujemy :)
Komentarz trenera Rafała Adamczyka:
Mimo wyniku 5:1 nie jestem zadowolony z naszej gry. Daliśmy przeciwnikom za dużo miejsca na boisku, często byliśmy spóźnieni. To drużyna przyjezdna miała więcej czasu piłkę i lepiej ją rozgrywali. Trochę inne mieliśmy założenia na ten mecz, to my mieliśmy rządzić i prowadzić grę. Warto przypomnieć ze drużyna APG to chłopacy o 3-4 lata młodsi. Chociaż trzeba przyznać że mimo wszystko stworzyliśmy parę dobrych sytuacji i gdyby lepsza skuteczność to mogliśmy strzelić jeszcze parę bramek.




