Młodziki ŁTS prowadzone przez Tomka Pawlika awansowały do III ligi wojewódzkiej.
Pierwotnie 19 marca miał odbyć się rewanżowy mecz ze Spartą Zabrze, który miał zdecydować o awansie ŁTS lub Sparty.
Baraż ze Spartą się już nie odbędzie, a oprócz ŁTS również Sparta wywalczyła awans.
Rozgrywki III ligi wojewódzki prowadzi Wydział Gier Podokręgu Bytom.
Oprócz Sparty Zabrze przeciwnikiem naszej drużyny będą TS Polonia Bytom, APN GKS Andaluzja Piekary Śląskie, KS Concordia Knurów, KF Akademia Pyskowice, KS JSS Silesia Piekary Śląskie, APN Knurów.
Młodzikom i trenerowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: