Miejski Zarząd Usług Komunalnych zainstalował na stadionie przy Fiołkowej nowe nagłośnienie.
Niebawem będzie ono testowane przez naszego spikera, aby być w pełni gotowe przed zbliżającą się rundą wiosenną.
Postaramy się opublikować więcej informacji związanych z tym tematem w ciągu najbliższych kilku dni.




