Chcieliśmy podziękować Hurtowni Leon znajdującej się przy ul. Jagiellońskiej 16 w Zabrzu za dotychczasową współpracę i pomoc udzieloną zespołowi ŁTS Łabędy.
Dziękujemy na zwrócenie uwagi. Dołożymy starań, aby w przyszłości pamiętać o takich sprawach, gdyż są one bardzo ważne.
Jednocześnie przepraszamy, że nie uczyniliśmy tego wcześniej, jednakże stronę prowadzą normalni ludzie, którzy robią to z pasji w wolnym czasie, mający rodziny, pracę itp

Chcemy również poinformować, że z informacji, które posiadamy to nie Zarząd Klubu zrezygnował ze współpracy z  Firmą Kosmetyczną Leon. 
Do tej pory Zarząd dokładał wszelkich starań, aby w odpowiedni sposób promować w/w firmę poprzez umieszczenie znaku towarowego firmy na stronie internetowej oraz na portalu społecznościowym oraz poprzez informacje udzielane na każdym meczu w Łabędach poprzez naszego spikera. Ubolewamy nad tym, że forma zakończenia współpracy została przez państwa źle odebrana.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: