W dniu 20.12.2015 r w Centrum Kulturalno - Sportowym ŁABĘDŹ w Gliwicach przy ul. Partyzantów odbędzie się I Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Zarządu "ŁTS" Łabędy rocznika 2003 i młodszych.

Szczegóły imprezy zostaną podane wkrótce, natomiast już teraz możemy zdradzić, że turniej będzie bardzo mocno obsadzony i wystąpią w nim zawodnicy z rocznika 2003 i młodszych z czołowych śląskich drużyn z Górnikiem Zabrze oraz Piastem Gliwice na czele.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: