Wysoka wygrana Młodzików Tomka PawlikaOpublikowano: 14 listopad 2015 | Odsłony: 1498W dniu dzisiejszym nasze Młodziki pod wodzą Trenera Pawlika pokonały na naszym stadionie Akademię Piłkarską Gliwice aż 7:0 (2:0) Bramki Strzelali: Tobiasz Kafanke - 4 Stanisław Obermajer - 3. Wynik mówi sam za siebie i odzwierciedla miażdżącą przewagę naszych chłopców na boisku. Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj