W dniu dzisiejszym nasze Młodziki pod wodzą Trenera Pawlika pokonały na naszym stadionie Akademię Piłkarską Gliwice aż 7:0 (2:0)

Bramki Strzelali:

Tobiasz Kafanke - 4

Stanisław Obermajer - 3.

Wynik mówi sam za siebie i odzwierciedla miażdżącą przewagę naszych chłopców na boisku.

  

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: