Informujemy, że na plakatach meczowych została podana błędna informacja dotycząca opłat za wstęp na mecz z Silesia Lubomia.

Jeszcze raz potwierdzamy, że wstęp na mecz jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!! 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: