Bezpłatny wstęp na mecz z Silesia LubomiaOpublikowano: 10 listopad 2015 | Odsłony: 1211Informujemy, że na plakatach meczowych została podana błędna informacja dotycząca opłat za wstęp na mecz z Silesia Lubomia. Jeszcze raz potwierdzamy, że wstęp na mecz jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!! Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj