Przegrana Orlików po heroicznej walceOpublikowano: 23 październik 2015 | Odsłony: 1512W dniu dzisiejszym grały Orliki Tomka Michalika z KS Naprzód Żernica. Po heroicznej walce ulegli gościom 4:5. Po dwie bramki zdobyli Kacper Duszel i Maciej Michalak. Rodzicom dziękujęmy za gorący doping :-) Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj