W dniu dzisiejszym grały Orliki Tomka Michalika z KS Naprzód Żernica.

Po heroicznej walce ulegli gościom 4:5.
Po dwie bramki zdobyli Kacper Duszel i Maciej Michalak.
Rodzicom dziękujęmy za gorący doping :-)

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: