Niestety nasi Trampkarze pod wodzą Marka Reichelta przegrali z Górnikiem Zabrze 1:8.
Na pocieszenie można przytoczyć fakt, iż przegrana naszych była ze wszystkich zespołów ligi najmniejsza.
Od wtorku zaczyna się runda rewanżowa.
Górnik był poza zasięgiem. Wszystko wygrywał powyżej 10 punktów, a najwyższy w wynik to 26:0
Bramkę dla ŁTS zdobył Jarosław Wilczek

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: