25 stycznia Zakłady Mechaniczne „ BUMAR- Łabędy „ S.A podpisały umowy o współpracy z GKS Piast Gliwice oraz Łabędzkim  Towarzystwem Sportowym. Zakłady będą wspierać oba kluby. Umowy dają spółce możliwość reklamy, a przede wszystkim bardzo dobre warunki uczestnictwa pracowników w imprezach sportowych klubów. Ze strony BUMARU umowy podpisali Prezes Zarządu Andrzej Szortyka oraz Wiceprezes Zarządu Jerzy Michalkiewicz ze strony GKS Piast SA Prezes Jarosław Kołodziejczyk, natomiast umowę z ŁTS Prezes Zarządu Andrzej Sypek i Skarbnik Andrzej Skoludek. W uroczystości podpisania umów wzięli udział- Mariusz Andrzejczak Wiceprezes Zarządu Bumar ds. Technologiii i Techniki BUMAR Sp z o o oraz z ramienia Rady Miejskiej Krystyna Sowa. Nasze zakłady są częścią społeczności i jest dla nas niezwykle ważne gdy przełamują one oderwane od życia społecznego. Dzięki temu pracownicy firmy będą mieli możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu- podsumował wydarzenie Prezes Andrzejczak. To jednocześnie gest podziękowania w stronę władz Gliwic, które przez ostatnie lata wspierają firmę- dodał Andrzej Szortyka.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: