Wzorem lat ubiegłych podczas ostatniego meczu 10 listopada z KS Rachowice , kibice, zawodnicy, działacze wybiorą najlepszego ich zdaniem piłkarza roku.

 Wśród kandydatów znajdują się zawodnicy, którzy najczęściej występowali w barwach ŁTS zarówno wiosną jak i jesienią są to : Marek Adamczyk, Wojciech Blaszke, Wojciech Dziewanowski, Sławomir Kantor, Tomasz Michalik, Michał Mora, Damian Pająk, Tomasz Pawlik, Dariusz Wandas, Krzysztof Wandas.. Najlepszy piłkarz tradycyjnie otrzyma dyplom, puchar oraz okolicznościową koszulkę. Prosimy o udział w konkursie i oddanie głosu na swojego kandydata. Kupony będzie można odbierać obok kasy. Każdy głosuje tylko raz i tylko na jednego zawodnika. Głosowanie zakończone zostanie po pierwszej połowie meczu. W przerwie komisja złożona z przedstawicieli kibiców i zarządu zliczy Odczytanie wyników odbędzie się po meczu

W poprzednich latach zwyciężyli: 1998 – Grzegorz Sklarzyk, 1999 – Henryk Hajt, 2000 – Piotr Pola, 2001 – Janusz Sowa, 2002 – Adrian Wasik, 2003 – Dawid Białek, 2004 – Krzysztof Zapalski, 2005 – Fryderyk Wolny,2006- Marcin Wujek 2007 – Wojciech Gontarewicz, 2008 – Dawid Białek. 2009-Maciej Kuc. 2010- Sławomir Kantor. 2011- Jarosław Cyran

Zapraszamy do glosowania internetowego. Po prawej stronie w dole znajduje się sonda.zaglosuj. Wyniki sondy nie liczą sie do glosowania przeprowadzonego na stadionie są tylko sonda. Glosowanie sondazowe trwać bedzie do 9 listopada. Dziekujemy za oddane glosy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: