W środę rozegrana została 2 kolejka . Piłkarze LTS zmierzyli się na stadionie w Łabędach z Silesia Miechowice.
. Przed spotkaniem pożegnany został jako zawodnik ŁTS-u Piotr Pola od nowego sezonu będzie występował w Pogoni Ziemięcice. Jako zawodnik w pierwszym zespole rozegrał 182 spotkania mistrzowskie strzelając 64 bramki. W plebiscycie kibiców na najlepszego piłkarza w roku 2000 zajął 1 miejsce, a w roku 2001-2 miejsce. Wraz z kolegami zdobył dwa awanse, W sezonie 1997-98 z klasy B do klasy A, a w sezonie 1998/99 z klasy A do klasy Okręgowej. Uczestniczył w pamiętnym spotkaniu z Piastem Gliwice wygranym 4-0 w którym to zdobył jedna z bramek. Spotkanie rozpoczęło się dla ŁTS -u bardzo dobrze, już w 8 minucie Dawid Majerowski płaskim strzałem po zespołowej akcji pokonał bramkarza Slesii. Mimo że ŁTS przeważał to bramkę zdobyła Silesia. W 38 minucie Bartłomiej Pietas po rzucie wolnym zaskoczył na raty , dobijając swój strzał Tomasza Michalika.. W 46 minucie na prowadzenie wyprowadził Łabędy Marek Adamczyk który strzałem w samo okienko pokonał bramkarza z Miechowic. W 55 minucie Adrian Bok ustalił wynik spotkania wykorzystując sytuacje sam na sam. W koncówce spotkania wyborne sytuacje zmarnowali Sławomir Kantor i Adrian Bok ich strzały obronił bramkarz Silesii.
Skład ŁTS;u: Tomasz Michalik, Tomasz Pawlik, Wojciech Blaszke, Dariusz Wandas, Łukasz Dłubała od 70 min Sławomir Kantor, Adrian Bok , Michał Mora, Wojciech Dziewanowski Dawid Majerowski od 72 min Krzysztof Dłubala, Marek Adamczyk, Krzysztof Wandas od 60 min Piotr Sigmundzik.
Sędziowała Katarzyna Figura Kolegium Śędzów Rybnik
Widzów około 200





Pozostałe wyniki 2 kolejki
|
Tarnowiczanka Tarnowskie Góry |
1-3 |
LKS Orzeł Nakło |
|
MKS Kończyce Zabrze |
1-3 |
Tempo Paniówki |
|
Sparta Zabrze |
1-1 |
-Górnik II Zabrze |
|
Polonia II Bytom |
0-2 |
Concordia Knurów |
|
LKS Orzeł Miedary |
4-0 |
Gwarek Zabrze |
|
ŁTS Łabędy |
3-1 |
Silesia Miechowice |
|
Fortuna Gliwice |
1-1 |
Sokół Orzech |
|
Czarni Pyskowice |
3-2 |
KS 94 Rachowice |




