Zakończyła się niezwykle udana dla ŁTS-u runda wiosenna. Piłkarze udali się na zasłużone urlopy. Na pierwszym treningu spotkają

 18 lipca w środę o godzinie 17.00 na stadionie w Łabędach. Trener Adrian Wasik w okresie przygotowawczym zaplanował 6 spotkań kontrolnych; 24.07 z KS Rachowice, 28.07 z Tempem Paniówki, 31.07 z Zamkowcem Toszek, 4.08 z Czarnymi Pyskowice, 7.08 z Pogonią Ziemięcice, 11.08 z Piastem Gliwice ( liga juniorów) Wszystkich chętnych którzy chcieli by występować w sezonie 2012/2013  w rozgrywkach o  mistrzostwo klasy okręgowej zapraszamy na pierwszy trening.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: