Zmiana pierwszego przeciwnika. Do rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej nie przystąpią piłkarze Walki Zabrze  w ich miejsce w rozgrywkach zajął decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej  Ludowy Klub Sportowy Płomień Połomia ( podokręg Rybnik)  Będzie to pierwszy rywal ŁTS w obecnym sezonie. Mecz rozegrany zostanie w Połomi w najbliższą sobotę13 sierpnia o godzinie 17.00. W rozgrywkach sezonu 2010/2011  o mistrzostwo klasy okręgowej grupa III piłkarze Płomienia Połomia zajęli 14 miejsce

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: