Zmiana pierwszego przeciwnika. Do rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej nie przystąpią piłkarze Walki Zabrze w ich miejsce w rozgrywkach zajął decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej Ludowy Klub Sportowy Płomień Połomia ( podokręg Rybnik) Będzie to pierwszy rywal ŁTS w obecnym sezonie. Mecz rozegrany zostanie w Połomi w najbliższą sobotę13 sierpnia o godzinie 17.00. W rozgrywkach sezonu 2010/2011 o mistrzostwo klasy okręgowej grupa III piłkarze Płomienia Połomia zajęli 14 miejsce




