W dniu 18 lipca 2011 roku na pierwszym treningu spotkali się seniorzy ŁTS. Frekwencja była dużą w pierwszym treningu uczestniczyło 20 zawodników.

W tym tygodniu kolejne treningi odbędą się w wtorek i czwartek o godzinie 17.00. Na sobotę  23 lipca zaplanowany został pierwszy mecz towarzyski z KS Rachowice

W kolejnych terminach planuje się rozegranie następujących meczów towarzyskich.

27.07  - środa z Zamkowcem Toszek

30.07- sobota z Silezją Miechowice

03.08- środa  z Spartą Zabrze

06.08- sobota z Stalą Zabrze

09.08- wtorek z Czarnymi Pyskowice

W rozgrywkach o mistrzostwo klasy okręgowej w grupie czwartej rywalami ŁTS-u będą zespoły: Silezji Miechowice, Walki Zabrze, Ruchu II Radzionków, Gazobudowy Zabrze, LKS Orła Miedary, Gwarka Zabrze, Sparty Zabrze, Fortuny Gliwice, GKS Piast II Gliwice, KS tempa Paniówki, KS CARBO Gliwice, KS Poloni II Bytom, TS Tarnowiczanki Tarnowskie Góry, LKS Jedności Przyszowice, KS 94 Rachowice.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: