W dniu wczorajszym, 2 czerwca 2008, na naszym stadionie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Nie zabrakło atrakcji takich jak: turniej piłkarski, zawody sprawnościowe, pokaz wozów straży pożarnej, dyskoteka, występ cioci Tekli z przyjaciółmi itd. Dzięki firmom i osobom prywatnym dzieci, które wraz z rodzicami tłumnie przybyły na stadion, otrzymały słodycze, lody i napoje. Do wyśmienitych humorów najmłodszych dostosowała się piękna pogoda.
Zapraszamy do oglądania zdjęć z festynu do działu Galeria.
Zapraszamy do oglądania zdjęć z festynu do działu Galeria.




