W czwartek 17 lipca odbył się pierwszy trening seniorów ŁTS- u po okresie urlopowym.
Na pierwszych zajęciach pojawiło się dwudziestu zawodników. W tej grupie były trzy nowe twarze. Dziś o 17.00 kolejny trening. W sobotę o godzinie 11.00 na stadionie w Łabędach rozegrany zostanie pierwszy mecz towarzyski przeciwnikiem ŁTS- u będzie spadkowicz z III ligi LZS Piętrówka Kibiców zapraszamy wstęp wolny.





