W czwartek 17 lipca odbył się pierwszy trening  seniorów ŁTS- u po okresie urlopowym.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się dwudziestu zawodników. W tej grupie były trzy nowe twarze. Dziś o 17.00 kolejny trening. W sobotę o godzinie 11.00 na stadionie w Łabędach rozegrany zostanie pierwszy mecz towarzyski przeciwnikiem ŁTS- u będzie spadkowicz z III ligi LZS Piętrówka  Kibiców zapraszamy wstęp wolny.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: