Pierwsza połowa należała do piłkarzy ŁTS, już w 2 minucie spotkania Paweł Zajączkowski uderzeniem z rzutu wolnego zaskoczył bramkarza MK i ŁTS prowadził 1-0. W 5 minucie Łukasz Czaja w zamieszaniu pod bramką mógł zdobyć drugą bramkę. Jego uderzenie obronił bramkarz a dobitka o centymetry minęła słupek. W 22 minucie padła druga bramka dla ŁTS; z rzutu rożnego, zacentrował Gontarewicz, bramkarz Ciasnocha źle obliczył lot piłki co wykorzystał Łukasz Czaja i głową zdobył bramkę. W 29 minucie goście przeprowadzili pierwszą groźną akcje zakończoną strzałem obok słupka. W 30 minucie ponownie groźnie z rzutu wolnego strzelał Paweł Zajączkowski tym razem górą był bramkarz Górnika, który obronił strzał. W 36 minucie goście nieskutecznie starali się złapać piłkarzy ŁTS na spalony, Tomasz Wolny znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak jego strzał został obroniony. Na drugą połowę piłkarze ŁTS weszli z dwubramkowym prowadzeniem, nie podziałało to dobrze na łabędzki zespół. W 52 minucie i 60 minucie Marcin Grymel dwukrotnie bronił w sytuacjach sam na sam z zawodnikami Górnika. W 61 minucie jest jednak bezradny, z 20 metrów strzelał Rafał Łybyk, piłka po drodze odbIła się od nóg zawodników zmieniła kierunek i wpadła do bramki. W 65 minucie Marcin Tyman nie wykorzystuje dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. W 70 minucie w polu karnym zdaniem sędziego faulowany został przez Tomasza Wolnego zawodnik Górnika, sędzia dyktuje karnego a Tomasz Wolny za faul otrzymał czerwoną kartkę, karnego na bramkę zamienia Rafał Czyżo. Do końca obydwa zespoły starały się zmienić wynik. Najdogodniejszą dla ŁTS sytuację zmarnował Ireneusz Waluś, w 93 min ponownie w sytuacji sam na sam z napastnikiem MK górą był Marcin Grymel. Spotkanie stało na wysokim poziomie i dostarczyło kibicom dużo emocji, szkoda, że do poziomu nie dostosował się sędzia, którego decyzje szczególnie w drugiej połowie budziły na trybunach śmiech.

ŁTS Łabędy -MK Górnik Katowice 2-2
Sędzia główny: Zbigniew Adamczyk - Rybnik
Sędziowie asystenci: Krystian Lach, Kamil Draga - Rybnik
Widzów: około 300
1-0 Zajączkowski w 2 min.
2-0 Czaja w 22 min
2-1 Łybyk w 61 min
2-2 Czyżo w 70 min (karny)
Skład ŁTS: Grymel, Adamczyk, Wrześniewski (od 93 min Kuc), Kocyba, Zajączkowski, Czaja (od 76 min Plech), Gontarewicz, Wujek, Petelicki (od 66 min Barański), Tyman (od 75 min Waluś), T. Wolny.
Trener Adrian Wasik
Skład Górnika: Ciasnocha, Czyżo, Skrzypiec, Domagała, Szczygieł, Łybyk, Baucz, Bobrowski, Łuszczek, Orlik, Piędzik.