Wczoraj nasi trampkarze z rocznika 1997 pokonali na wyjeździe Gwarka Ornontowice 2-1 zapewniając sobie tym samym awans do ligi mistrzowskiej rozgrywek. Bramki zdobyli Piotr Naczyński oraz Krzysztof Zelek.

   Przed tym spotkaniem 3 drużyny: ŁTS, Gwarek Ornontowice i MKS Zaborze miały po 15 punktów. Tylko więc zwycięstwo dawało naszym zawodnikom awans bo w bezpośrednim pojedynku z Zaborzem byliśmy lepsi. Zawodnicy bardzo dobrze wytrzymali presję i choć do przerwy przegrywali 0-1 to jednak na drugą połowę wyszli jeszcze bardziej zdeterminowani i zdobyli dwie bramki dające upragniony awans.
ŁTS: Kołek, Bednarski, Szałata, Saborowski, Naczyński, Jończyk, Zelek, Urbański, Opiło, Wesołowski, Pożarowszczyk, Dańczyszyn, Rochowicz Michał, Rochowicz Marcin, Schwiertz, Suchon, Chomka, Żaba..

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: