Oficjalny Serwis Klubu

Statystyka występów w zespole ŁTS ŁABĘDY w meczach mistrzowskich od 1.09.1997 do 16.11.2019

ilość spotkań
273 - Sławomir Kantor
268 - Krzysztof Dłubała
247 - Damian Pająk
220 - Piotr Sigmundzik
  211- Dawid Majerowski
190- Rafał Adamczyk
182 - Piotr Pola
162 - Łukasz Plech
152 - Grzegorz Kafanke
151 – Damian Rybitwa
141 - Tomasz Michalik
140 - Krzysztof Zapalski
135 - Dawid Białek
131 - Wojciech Blaszke
127 - Łukasz Woć,Adam Bielec
120 - Tomasz Wolny
118 - Henryk Hajt, Marcin Kafanke
116 - Tomasz Pawlik
112 - Grzegorz Sklarzyk,Jan Goryczka
110 - Marcin Wujek
106 - Krzysztof Wandas
101 - Ireneusz Duda,Rafał Perczyński
98 - Cyran Jarosław
97 - Piotr Dobiosz, Janusz Sowa
94 - Dariusz Zawadzki
92 - Robert Stach
89 - Adrian Wasik,Wandas Dariusz
84 - Wojciech Dziewanowski
81 - Łukasz Bielecki
79 - Wojciech Gontarewicz
78 - Daniel Gorlicki
76 - Daniel Cichocki,Tomasz Kasprzik
75 - Łukasz Petelicki
72 - Mirosław Warzyński
71 - Czesław Wrześniewski, Piotr Szczepaniak, Łukasz Dubkowiecki,
70 - Adamczyk Marek, Mora Michał
61 - Łukasz Guzy,Mariusz Kwaśniok
60 - Damian Dudek, Ireneusz Waluś
58 - Marcin Komander, Marcin Tyman
57 - Wojciech Markiewicz
56 - Bartosz Kowal, Rafał Kocyba,
55 - Fryderyk Wolny 
53 - Sebastian Mączka, Arkadiusz Bartnikowski, Łukasz Czaja, Łukasz Stach, Grzegorz Dziuba,Szymon Ignacek
52 - Łukasz Dłubała
49 - Rafał Gałuszka, Mirosław Nowak
48 - Damian Bartas, Dariusz Wypart
47 - Tomasz Grozmani, Zajączkowski Paweł, Kuc Maciej
46 - Adrian Szczech, Łukasz Bałuszyński
43 - Grzegorz Mikita
42 - Krzysztof Mazur
41 - Krzysztof Pysik, Marcin Grymel 
40 - Zbigniew Chmura
38 - Błażej Bieliński
37 - Dariusz Koseła, Adrian Bok, Łukasz Magiera
36 - Łukasz Dudzic, Adam Kardas, Damian Dudkiewicz,Piotr Gogolok
34 - Jarosław Kramer
33 - Skoludek Robert Kamil Wyciślik
32 -  Radosław Chrostek, Marcin Dering
30 - Roman Cegiełka,Marcin Kafanke II, Patryk Lawacz,Rafał Kucza
29 - Arkadiusz Kamiński, Piotr Bajcer,
28 - Artur Brdej
26 - Krystian Kędziora
25 - Michał Synowiec, Tomasz Dymek, Paweł Inglot, Dariusz, Figna
24 - Tomasz Wasilewski, Rafał Staniczek, Rafał Koprucki, Robert Roziak, Sebastian Radek, Marcin Rochowicz
23 - Ryszard Olejarz,
21 - Dąbrowski Tomasz, Paczkowski Kamil
20 - Marcin Granda, Arkadiusz Ślesiński,Artur Dobrzyński
19 - Marek Reichelt
18 - Marek Barański, Michał Rochowicz,
17 - Robert Makson, Dawid Wiejowski, Michał Kuźiemka, Kamil Krawczyk, Michał Moroz,Oleksandr Tkachuk
16 - Piotr Szołtysek, Piotr Żaba, Michał Kuźnik, Piontkowski Krzysztof,Bartosz Blachut
15 - Michał Krypczyk, Krzysztof Bombik, Dastin Bartoszewicz,Przemysław Kwaśniewski
14 - Klaudiusz Koźlik, Grzegorz Dziuk, Radosław Góra
13 - Henryk Franik, Krzysztof Maciejowski, Krzysztof Musioł, Łukasz Żyrkowski, Chidi Obaka, Dominik Hak
12 - Andrzej Sypek ,Paweł Orda, Łukasz Błasiak, Patryk Flieger, Bartłomiej Grzemski, Marek Chojnacki, Łukasz Składanek, Kewin Schwierdz, Maciej Gaweł
11 - Krzysztof Górny, Dariusz Gnojewski, Rafał Kołsut, Dominik Gaik,
10 - Michał Piontek, Marcin Łokietek, Błażej Bieniaszewski, Michał Miesiączek, Maciej Potucha,
9 - Piotr Olszewski,
8 - Grzegorz Grzywnowicz, Marcin Tutka, Artemiuk Jarosław, Schwierdz, Kamil Dwojak, Adrian Mika,
7 - Artur Szabat, Michał Dusza, Michał Skrzypczak, Patryk Ławrynowicz, Dawid Cichocki, Paweł Szymusiński, Mariusz Szymkiewicz, Mariusz Opiela,Kacper Paciorek
6 - Rafał Opara, Sebastian Markiewicz, Andrzej Pałęta, Grzegorz Gołaszewski, Dawid Spura, Wolski Paweł, Patryk Teter, Przemysław Nowak,Kamil Pawlik
5 - Paweł Chodkiewicz, Tomasz Gryguć, Baszczok Marek, Tomasz Owczarek 
4 - Dariusz Skwarek, Tomasz Mazur , Damian Aleksy, Tomasz Lewandowski, Wesołowski Szymon
3 - Grzegorz Grad, Bartosz Bzdura, Grzegorz Macioszek, Horoba Robert, Brdej Piotr, Dawid Szchwerdz,Wiśniewski Adam,Dennis Wojtaszek
2 - Mariusz Maciejewski, Jacek Jędrusik, Marcin Wolny, Mirosław Kuczera, Bezuszko Krzysztof, Mila Patryk, Urbański Mateusz, Modrak Filip, Menzel Łukasz, Jakub Dłubała, Paweł Gogolok,
1 - Jacek Żuchowski, Piotr Colga, Adam Nikiel, Maciej Panek, Mariusz, Rafał Gorniak, Zygmunt Mikno, Grzegorz Chejdys, Andrzej Skoludek, Bartłomiej Skaba, Ireneusz Kościelnik, Piotr Jończyk, Bukowski Karol, Jakub Skubacz, Mateusz Galwas, Bartosz Muskała,Stanisław Obermajer

 

ZDOBYWCY BRAMEK W MECZACH MISTRZOWSKICH ŁTS. Do dnia 16.11.2019r.

113 - Grzegorz Kafanke
  88 - Sławomir Kantor
68 - Krzysztof Zapalski
64 - Piotr Pola
52 - Krzysztof Dłubała
49 - Łukasz Bałuszyński
35 - Łukasz Plech
34 - Fryderyk Wolny
32 - Grzegorz Sklarzyk, Rafał Adamczyk
27 - Krzysztof Wandas
25 - Łukasz Bielecki
24 - Krzysztof Mazur, Tomasz Wolny,
23 - Dariusz Zawadzki
21 - Sebastian Mączka
20 - Wojciech Dziewanowski
19 - Piotr Dobiosz, Piotr Żaba
18 - Adamczyk Marek
17 - Marcin Kafanke, Ireneusz Waluś, Nowak Mirosław, Łukasz Guzy,Piotr Sigmundzik
15 - Michał Krypczyk,Adam Bielec
14 - Adrian Wasik, Rybitwa Damian
13 - Marcin Tyman
12 - Marcin Wujek, Łukasz Czaja
11 - Pająk Damian
10 - Damian Dudek, Rafał Kucza
9 - Zbigniew Chmura, Paweł Zajączkowski, Rafał Perczyński
8 - Łukasz Woć, Krzysztof Pysik, Tomasz Grozmani, Wojciech Gontarewicz, Adrian Bok, Ireneusz Duda
7 - ,Kamil Wyciślik, Mariusz Kwaśniok
6 - Rafał Gałuszka, Robert Stach, Jarosław Kramar, Daniel Cichocki, Dariusz Koseła, Dawid Majerowski, Jan Goryczka
5 - Damian Dudkiewicz, Jarosław Cyran, Blaszke Wojciech, Marcin Rochowicz, Łukasz Magiera
4 - Henryk Franik, Janusz Sowa, Andrzej Sypek, Wojciech Markiewicz, Klaudiusz, Robert Roziak, Kożlik Klaudiusz, Piotr Szołtysek, Dawid Białek, Marcin Granda, Góra Radosław, Ignacek Szymon
3 - Krystian Kędziora, Błażej Bielinski, Wojciech Dąbrowski, Piotr Szczepaniak, Łukasz Żyrkowski, Łukasz Błasiak, Dariusz Wandas, Gaweł Maciej
2 - Henryk Hajt, Krzysztof Bombik, Roman Cegiełka, Rafał Staniczek, Błażej Bieniaszewski, Szczech Adrian, Radosław Chrostek, Artur Brdej, Dering Marcin, Daniel Gorlicki, Łukasz Dłubała, Chidi Obaka, Michał Mora, Łukasz Petelicki, Arkadiusz Ślesiński
1 - Michał Dusza, Dariusz Gnojewski, Artur Szabat, Marcin Komander, Bartosz Kowal, Marcin Łokietek, Tomasz Pawlik, Grzegorz Mikita, Tomasz Wasilewski, Tomasz Gryguć, Mirosław Warzyński, Marek Barański, Michał Kuźnik, Rafał Kocyba, Patryk Flieger, Radosław, Grzegorz Dziuba, Łukasz Dubkowiecki, Maciej Potucha, Owczarek Tomasz, Bartosz Błachut, Moroz Michał, Arkadiusz Śledziński,Piotr Gogolok,Kafanke Marcin,Przemysław Kwaśniewski