Oficjalny Serwis Klubu

KADRA SENIORÓW ŁTS ŁABĘDY SEZON 2017/2018

Lp. Nazwisko  Imię Rok Urodzenia Funkcja Poprzedni Klub
1 Kasprzik Tomasz 1993 bramkarz Nadwiślan Góra
2 Pająk Damian 1991 obrońca Wychowanek
3 Gorlicki Daniel 1987 obrońca Obrońca
4 Sigmundzik Piotr 1992 obrońca Wychowanek
5 Perczyński Rafał 1991 obrońca Amator Rudziniec
6 Adamczyk Rafał 1989 obrońca Przyszłość Ciochowice
7 Kantor Sławomir 1988 pomocnik Wisłoka Dębica
8 Majerowski Dawid 1993 pomocnik Wychowanek, Piast Gliwice
9 Bielec Adam 1996 pomocnik Wychowanek
10 Galwas Mateusz 2002 bramkarz Wychowanek
11 Goryczka Jan 1995 pomocnik Piast Gliwice
12 Dłubała Krzysztof 1990 napastnik Wychowanek
13 Gogolok Paweł 1988   Jedność 32 Przyszowice
14 Gogolok Piotr 1996 obrońca Carbo Gliwice
15 Blachut Bartosz 1999 pomocnik wychowanek
16 Mariusz Kwaśniok 1993 napastnik Orzeł Paczyna
17 Harazmus Dominik 2001   Wychowanek
18 Kafanke Marcin 2001 pomocnik Wychowanek
19 Kucza Rafał 1991 pomocnik Amator Rudziniec
20 Magiera Łukasz 1988 pomocnik Start Kleszczów
21 Pawlik Kamil 2001 obrońca Piast Gliwice
22 Jakub Dłubała 2001 napastnik wychowanek
23 Bartosz Muskała 2001 pomocnik wychowanek
24 Plech Łukasz 1985 napastnik Jedność 32 Przyszowice
25 Patryk Lawacz 1997 bramkarz Tempo Paniówki
26 Artur Dobrzyński 1997 pomocnik Tempo Paniówki
27 Petelicki Łukasz 1989 obrońca Fortuna Gliwice
28 Arkadiusz Ślesiński 1998 pomocnik APN Odra Wodzisław Śląski
29 Tkachuk Oleksandr 1992 obrońca Avangard Pokrov
30 Wyciślik Kamil 1998 napastnik Iskra Połomia
31        
         
  Sztab szkoleniowy      
1 Jerzy Weroński trener    
2 Rafał Adamczyk asysten trenera    
3 Natalia Pawlik kierownik    
4 Maniak Jan masażysta    

Przybyli: Oleksandr Tkachuk (Avangard Pokrov), Łukasz Petelicki (Fortuna Gliwice), Patryk Lawacz (pozostał po wypożyczeniu z Tempo Paniówki), Arkadiusz Ślesiński (pozostał po wypożyczeniu z Odry Wodzisław), Piotr Gogolok (Carbo Gliwice), Łukasz Plech (pozostał po wypożyczeniu z Jedności 32 Przyszowice), Łukasz Magiera (Start Kleszczów), Rafał Kucza (Amator Rudziniec), Paweł Gogolok (Jedność 32 Przyszowice).

Ubyli : Ireneusz Duda (Czarni Pyskowice), Marcin Rochowicz (wypożyczenie do Orzeł Paczyna), Łukasz Guzy (JSP Szczakowianka), Piotr Jończyk (Iskra Połomia), Michał Moroz (Iskra Połomia), Łukasz Bałuszyński (Jedność 32 Przyszowice)